Masło i miksy premium

Lurpak Premium Miks z Oliwą z Oliwek 200g

Premium Miks z Oliwą z Oliwek 200g
Masło i miksy premium

Lurpak Premium Miks z Oliwą z Oliwek 200g

To jedyny miks na rynku, który łączy w sobie dużą zawartość masła Lurpak® z wysoką, 15-procentową zawartością oliwy z oliwek. Lurpak® Premium Miks z Oliwą z Oliwek to nowość, która szczególnie ucieszy osoby zainteresowane zdrową dietą. Nasz nowy produkt to lżejsza alternatywa dla masła Lurpak® w kostce, ponieważ zawiera o ponad jedną czwartą mniej tłuszczu. Oprócz masła ma w składzie dodatek aż 15% oliwy z oliwek. Jako jedyny miks na rynku, łączy dużą zawartość masła i oliwy. Przy tym warto zaznaczyć, że jest w 100% naturalny. To najlepsza propozycja dla osób, którym zależy na połączeniu smaku najlepszego masła z pozytywnymi właściwościami oliwy. Lurpak® z Oliwą z Oliwek polecamy przede wszystkim do kanapek.

Wartość odżywcza (w 100 g):

Wartość energetyczna (w 100 g) 2231 kJ/543 kcal, Tłuszcz 60 g ;w tym kwasy tłuszczowe nasycone 22 g, Węglowodany 0,4 g ;w tym cukry 0,4 g, Białko 0,3 g, Sól 0 g

Skład:

Masło 37% (z mleka), woda, oliwa z oliwek 15%, olej rzepakowy 15%, kultury bakterii kwasu mlekowego, barwnik: beta-karoten.

Lurpak Wszystkie produkty Lurpak