Zdrowie

Bezpieczeństwo i badanie żywności

Wiemy doskonale, że jedną z najważniejszych rzeczy jest jakość oraz bezpieczeństwo żywności. Do naszych produktów będziesz powracał wyłącznie wtedy, gdy będą one zawsze wyśmienicie smakowały i będą dostarczały Tobie i Twojej rodzinie wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, które mają do zaoferowania.

Rolnicy współpracujący z firmą Arla mają swój wyjątkowy i niezawodny program o nazwie Arlagården®, który narzuca wysokie standardy produkcji mleka. Zawsze wiemy, z których gospodarstw pochodzi mleko wchodzące w skład produktów firmy Arla.  

Przeczytaj więcej na temat niezawodnego programu Arlagården

W naszych mleczarniach wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z najbardziej rygorystycznym systemem bezpieczeństwa żywności. Nasze mleczarnie są akredytowane według jednego standardu jakości i bezpieczeństwa żywności. Każdy rolnik rozpoczynający współpracę z Arlą przechodzi kompleksowe i wymagające szkolenia dotyczące jakości żywności oraz higieny jej produkcji. Nieustannie dbamy o to, by być na bieżąco z najnowszymi dostępnymi technologiami. 

Jeśli dowiemy się o jakimkolwiek naruszeniu tych zasad na pewno zareagujemy natychmiast i poinformujemy właściwe organy, którym podlegają kwestie żywności, wycofamy wadliwe produkty, których sprawa może potencjalnie dotyczyć, znajdziemy przyczynę i rozwiążemy problem. 

Przeczytaj więcej na temat tego, jak dbamy o bezpieczeństwo żywności w naszych mleczarniach (w j. angielskim)

BADANIA I INNOWACYJNOŚĆ

Pracujemy w zakresie badań i innowacyjności

Czytaj więcej
Jakość rolnicza

ARLAGÅRDEN® (PDF)

Rolnicy współpracujący z firmą Arla mają swój wyjątkowy, niezawodny program o nazwie Arlagården®, który narzuca wysokie standardy produkcji mleka.

Pobierz Arlagården® jako pdf