Arla GSS Centrum Usług Wspólnych

W 2008 roku w Gdańsku utworzyliśmy zespół zajmujący się procesami księgowymi dla spółek Arla Foods na całym świecie. To dzięki nim właściciele Arla Foods, farmerzy duńscy, szwedzcy, brytyjscy, niemieccy, belgijscy i holenderscy, otrzymują płatności za dostarczane nam mleko. Odpowiadamy za rozliczenia z dostawcami, a także regulowanie płatności z klientami. 

Kolejno powstawały następne zespoły, takie jak Procurement Services, które wspiera zaopatrzenie i zakupy. Następnie HR Shared Services wspierające pracowników Arla na całym świecie w kwestiach procesów personalnych, zarządzania danymi personalnymi, administracji systemem SuccessFactors. W Gdańsku znajduje się również dział Risk, Controls and Compliance. 

Jesienią 2017 Arla rozpoczeliśmy budowę IT hubu. Obecnie zatrudnionych jest ponad 100 pracowników z obszaru IT, zajmujących się zarówno zarządzaniem projektami IT, wdrożeniami, architekturą systemów, jak i codziennymi operacjami (np. service desk). Zintegrowany dział IT tworzy nowe rozwiązania informatyczne dla oddziałów Arli na całym świecie. 


LINKI

Przeglądaj oferty pracy 

Kontakt

Strona karierowa Arla GSS

Facebook - FanPage Arla Gdańsk

Instagram

LinkedIn

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Aby móc zapewnić mleczarniom Arla Foods oraz naszej centrali najlepszy możliwy serwis, zatrudniamy ekspertów w dziedzinie księgowości i finansów, serwisu HR, zaopatrzenia, zarządzania projektami IT oraz operacji IT. 

 

Czytaj więcej