Arla Protein

Always strong!

Hej bohaterowie siłowni! Mówienie „NIE” swojemu wewnętrznemu leniowi nie jest proste. Dobrze wiesz ile wysiłku i samozaparcia wymaga odwiedzenie siłowni po ciężkim dniu pracy, albo wyjście z domu, gdy pogoda na zewnątrz jest paskudna. Natomiast kiedy już uda Ci się przewalczyć wszystkie przeciwności, stojące na Twojej drodze do bycia w formie, zależy Ci na tym, aby każda sekunda, którą poświęciłeś treningowi była tego warta! Arla Protein to linia produktów o wysokiej zawartości białka, która w połączeniu z ćwiczeniami i aktywnością fizyczną ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonego celu, bądź utrzymanie ciężko wypracowanej sylwetki. Pomoże też ciału (i duszy) przed lub po ćwiczeniach, albo w każdej innej porze dnia. *

* Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

SMACZNE WSPARCIE TRENINGOWE

Gęsty, pyszny i praktycznie wolny od tłuszczu. Arla® Protein w łatwy sposób pozwoli Ci zrealizować Twoje dzienne zapotrzebowanie na białko. Dostępny w dwóch smakach: naturalnym oraz marakuja i papaja. Arla Protein to świetny i naturalny sposób na szybkie odżywienie organizmu przed i po wysiłku fizycznym.   

Opuszczenie ciepłego i wygodnego łóżka na poranny jogging wymaga niesamowitej siły i dużej ilości samozaparcia. Musisz mieć więc pewność, że wykorzystasz trening w efektywny sposób. Wypróbuj Arla Protein! 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA – CZYLI CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Każdy kubeczek serka Arla Protein naładowany jest – tak, na pewno zgadłeś - 20 gramami białka. To idealna porcja białka na przekąskę, która da Twoim mięśniom siłę do treningu. ** Serek Arla Protein to serek twarożkowy, który charakteryzuje się naturalnymi składnikami oraz niską zawartością tłuszczu. To oznacza, że nie musisz martwić się, że cokolwiek stanie na drodze Twojego zbilansowanego i zdrowego lifestyle’u, który ma zapewnić Ci wymarzoną i BOSKĄ sylwetkę.

 

**Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej.

Arla Protein Wszystkie produkty Arla Protein