Arla Protein

Always strong!

Hej bohaterowie siłowni! Mówienie „NIE” swojemu wewnętrznemu leniowi nie jest proste. Dobrze wiesz ile wysiłku i samozaparcia wymaga odwiedzenie siłowni po ciężkim dniu pracy, albo wyjście z domu, gdy pogoda na zewnątrz jest paskudna. Natomiast kiedy już uda Ci się przewalczyć wszystkie przeciwności, stojące na Twojej drodze do bycia w formie, zależy Ci na tym, aby każda sekunda, którą poświęciłeś treningowi była tego warta! Arla Protein to linia produktów o wysokiej zawartości białka, która w połączeniu z ćwiczeniami i aktywnością fizyczną ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonego celu, bądź utrzymanie ciężko wypracowanej sylwetki. Pomoże też ciału (i duszy) przed lub po ćwiczeniach, albo w każdej innej porze dnia. *

* Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Jesteś osobą aktywną fizycznie, a może dopiero rozpoczynasz walkę o realizację swoich celów i marzeń (trzymamy kciuki!)? Wiemy, że zależy Ci na rzetelnej informacji o składzie i wartości odżywczej naszych produktów. Nie mamy nic do ukrycia. Tutaj sprawdzisz składy naszych produktów.

BIAŁKO

W każdym opakowaniu Arla Protein znajdziesz minimalnie 20 g pełnowartościowego i dobrze przyswajalnego białka, będącego źródłem BCAA, tzw. aminokwasów rozgałęzionych, pełniących bardzo ważną rolę w procesie wzrostu tkanki mięśniowej. Białko jest makroskładnikiem niezbędnym w diecie osób aktywnych fizycznie niezależnie od celu jaki chcesz osiągnąć - czy to wzrostu masy mięśniowej, czy redukcji nadprogramowych kilogramów.

TŁUSZCZ

Nasze produkty zawierają niewielką ilość tłuszczu, bądź nie zawerają go praktycznie wcale. Tłuszcz jest potrzebny naszemu organizmowi do prawidłowego funcjonowania tak samo, jak inne makro i mikroskładniki. Jaka jest więc zaleta produktów, które tłuszczu nie zawierają? Dzięki nim dużo łatwiej jest zbilansować jadłospis pod kątem dziennej ilości spożywanego tłuszczu. Jest to wielka zaleta zwłaszcza jeżeli aktualnie jesteś na etapie ograniczenia ilości tłuszczu w diecie (np. pozbywasz się nadprogramowych kilogramów).  

WĘGLOWODANY, W TYM CUKRY

Serki oraz jogurty nie zawierają ani grama dodanego cukru! Nie znajdziesz go na liście składników tych produktów. Ilość cukrów prostych, którą widzisz w tabeli wartości odżywczych wynika z naturalnej obecności cukru w mleku - głównym składniku naszych produktów. Innym źródłem cukrów prostych są dodane do produktów owoce. Aby uniknąć stosowania sztucznych słodzików postawiliśmy na glikozydy stewiolowe - naturalną substancję słodzącą, która pozyskiwana jest z rośliny Stevia rebaudiana.

Milkshake'i oraz mleko czekoladowe zawierają niewielką ilość cukru w składzie, ale nie przerażaj się! Mleko natrualnie zawiera około 5 g cukrów prostych w 100 ml. Zawartość cukrów prostych w milkshake'ach i mleku czekoladowym wynosi od 4,6 do 7,0 g. Łatwo obliczyć, że ilość cukru wprowadzonego do produktów nie przekracza 2 g. Jeżeli jednak bardzo skrupulatnie ograniczasz ilość cukru w diecie wciąż możesz zajadać się serkami oraz jogurtami.

Jeżeli masz więcej pytań - skontaktuj się z nami!