Centrum Uslug Wspólnych

Arla Foods SSC w Gdańsku

Arla Foods w Polsce to nie tylko produkty na półkach. Aby mogły tam dotrzeć, potrzeba pracy wielu osób. Pracownicy centrum usług wspólnych Arla Foods w Gdańsku też mają w tym swój udział.

W 2008 roku w Gdańsku utworzyliśmy zespół zajmujący się procesami księgowymi dla spółek Arla Foods na całym świecie. To dzięki nam właściciele Arla Foods, farmerzy duńscy, szwedzcy, brytyjscy, niemieccy, belgijscy i holenderscy, otrzymują płatności za dostarczane nam mleko. To my odpowiadamy za rozliczenia z naszymi dostawcami, a także regulowanie płatności z naszymi klientami. Zajmujemy się tworzeniem raportów finansowych dla naszej siedziby głównej w Aarhus w Danii, a także wspieraniem lokalnych mleczarni w Europie i nie tylko. 
Pracujemy dla 12 różnych krajów na całym świecie. Nasi pacownicy kontaktują się ze swoimi kolegami w Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Finlandii, Kanadzie, USA, a także Meksyku i krajach Bliskiego Wschodu.
Pracujemy w języku angielskim, ale aby być bliżej naszego klienta część naszego zespołu posługuje się także językami lokalnymi.
Zatrudniamy ponad 250 pracowników po to, aby  nasi specjaliści w mleczarniach mogli skupić się na tym, co robią najlepiej- wytwarzaniu mlecznych przysmaków dla naszych konsumentów. My zajmujemy się tym, w czym sami radzimy sobie najlepiej- księgowością i finansami

W obiektywie

Film o Arla Foods SSC