Sery

Apetina® Serek kremowy papaja i curry – India 125 g

Serek kremowy papaja i curry – India 125 g
Sery

Apetina® Serek kremowy papaja i curry – India 125 g

Arla Apetina® serek kremowy Papaja i Curry to wykwintny serek o kremowej konsystencji. Swój smak zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu egzotycznych składników charakterystycznych dla kuchni indyjskiej – papaji i curry. Jest idealnym dodatkiem do potraw, zarówno tych na ciepło, jak i na zimno. Niezrównany jako przekąska, do past i dipów, na grilla, do ryb i pieczeni, makaronów, zup i sosów.

Wartość odżywcza (w 100 g):

Energy 891 kJ/214 kcal, Fat 17 g Fat of which is saturated 11 g, Carbohydrates 8.2 g Carbohydrates of which are suger 4.5 g, Protein 7.7 g, Salt 1.2 g

Skład:

Maślanka (z mleka), śmietanka (z mleka), odtłuszczone mleko, papaja 4%, cukier, sól, nasiona czarnuszki 0,6%, czerwone curry 0,55%, chili w proszku 0,05%, kurkuma 0,04%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kultury bakterii kwasu mlekowego.

Serki kremowe Arla Apetina to gama serków z przeznaczeniem do gotowania i pieczenia, świetnie sprawdzają się również jako dodatek do pieczywa.
Do produkcji serków kremowych Arla Apetina zostały użyte jedynie naturalne składniki, serki nie zawierają substancji konserwujących, sztucznych aromatów oraz barwników.

Serki kremowe Arla Apetina są dostępne w 6 wariantach smakowych: naturalny, lekki naturalny, pomidory i bazylia, pesto i rukola, papaja i curry oraz grillowana paparyka i oliwki.

Apetina® Wszystkie produkty Apetina®
Pokaż więcej