בטוח וטרי

Własność farmerów

Arla jest własnością farmerów, którzy produkują większość naszego mleka. Są to ludzie, dla których codzienne wytwarzanie wysokojakościowego mleka, w odpowiedzialny sposób, jest pasją.

Okienko nawigacji

Dajemy Ci nabiał o najwyższej jakości

Możesz być pewien, że każdy Twój ulubiony produkt Arli pochodzi z mleczarni należącej do farmerów. Dziewięć na 10 litrów naszego mleka pochodzi od farmerów, którzy są również właścicielami Arli. Nasz wyspecjalizowany zespół starannie obchodzi się z tym drogocennym surowcem. Nasi pracownicy to ludzie oddani, podchodzący z pasją do tego, aby dostarczyć mleko i to co w nim najcenniejsze, do Ciebie i Twojej rodziny.

Kontrolujemy każdy etap

Arla należy do tych samych farmerów, którzy produkują dla nas mleko. Dzięki temu wiemy o nim wszystko to, co powinniśmy wiedzieć na każdym etapie produkcji. Dlatego możesz być pewien, że nasze produkty pochodzą z mleka charakteryzującego się możliwie najwyższą jakością. 

Zrównoważona hodowla - w parze z naturą

Zdecydowana większość paszy używana przez farmerów Arli jest produkowana przez nich samych. To oznacza, że zmniejszamy ilość transportu oraz ilość paszy, która wymagałyby importowania. Dzięki temu pozytywnie wpływamy na zmniejszenie śladu węglowego pozostawianego w środowisku. Poprzez wytwarzanie własnej paszy nasi farmerzy są w stanie kontrolować jej jakość i zapewniać zrównoważoną, stałą, wysoką jakość mleka.

Zrównoważona hodowla w Arli
החקלאים

Wierzymy w bezpieczne, naturalne i zdrowe produkty mleczne

Jako firma będąca własnością farmerów jesteśmy zobowiązani do utrzymywania wysokich standardów związanych z dobrostanem zwierząt, jakością produktów i bezpieczeństwem żywności. Nasz program jakościowy nazwaliśmy Arlagården®. Dzięki niemu możemy zarządzać gospodarstwami  w długoterminowej, przyszłościowej perspektywie. Jest to także nasz sposób na zagwarantowanie wysokiej jakości Twoim ulubionym produktom.

ההיסטוריה שלנו

Nasze dziedzictwo sięga 1880 roku

Nasza filozofia wytwarzania naturalnego, zdrowego i wysokojakościowego nabiału sięga 1880 roku, kiedy to Duńscy i Szwedzcy farmerzy połączyli swoje siły w celu realizacji jednego, głównego celu: Produkowania i dostarczania jak najlepszych produktów mlecznych. Ponieważ należymy do farmerów cały nasz zysk wraca z powrotem do nich. To oznacza, że kiedy ludzie kupują nasze produkty zarabiają na tym farmerzy - pieniądze są dzielone równo, za każdy litr mleka, który dostarczyli nam nasi właściciele. Jest to także kluczowa część realizowanej przez nas idei współpracy.

Odwiedź naszą farmę

Z wielką radością zapraszamy Ciebie oraz całą Twoją rodzinę do zwiedzenia jednej z naszych farm. Dzięki temu na własne oczy zobaczysz troskę, jaka wkładana jest w wytwarzanie mleka, z którego powstają nasze produkty. Wizyta na farmie jest wspaniałą okazją do doświadczenia pasji i oddania, które towarzyszą naszym farmerom podczas ich pracy. Jest to również doskonała możliwość zobaczenia na własne oczy początkowego etapu tworzenia produktów nabiałowych.

Odpowiedzialne, zrównoważone zaopatrzenie

Nasze podejście do zrównoważonego mleczarstwa opiera się na  działaniach mających na celu dostarczanie zdrowej, naturalnej oraz bezpiecznej żywności dla nieustannie wzrastającej światowej populacji, w zrównoważony sposób. Jesteśmy liderami w tego typu działaniach. Jednym z przykładów jest wspieranie przez nas odpowiedzialnej produkcji soi, którą nasi farmerzy stosują do pasz. 

Odpowiedzialne zaopatrywanie
החקלאים