בטוח וטרי

Mleko jest wyjątkowe

Nasze świeże mleko jest naturalnie odżywcze. Przemieniamy je w setki pysznych produktów mlecznych, aby pomóc Ci cieszyć się zdrowszm życiem.

Okienko nawigacji

Od krowy dla Ciebie

Mleko pochodzące od krów naszych farmerów jest podstawowym surowcem dla produktów mlecznych Arli. Tworzymy setki różnego rodzaju produktów mlecznych  - którykolwiek z nich wybierzesz możesz być pewien, że zawiera naturalne i odżywcze cechy naszego mleka.

Mleko jest naturalnym surowcem

Mleko jest naturalnym surowcem wszystkich naszych produktów mlecznych i chcemy by tak pozostało. Potrzeba specjalnej kombinacji tradycji rzemieślniczych oraz nowych technologii, aby stworzyć nasze produkty i zachować przy tym całe naturalne dobro tkwiące w mleku. Oczywiście w procesie produkcji używamy jedynie dokładnie wyselekcjonowanych składników, dodatków oraz naturalnych aromatów.

Mleko we wszystkich naszych produktach

Nasze mleko wykorzystywane jest w różny sposób, a jego dobro znajdujesz w każdym produkcie z naszego asortymentu.

Zobacz nasz asortyment

Dużo wapnia i witamin

Mleko zawiera wiele składników odżywczych, których Twoje ciało potrzebuje do tego, aby prawidłowo funcjonować, dobrze się czuć i jak najwięcej czerpać z życia. Pomoże Ci stać się silniejszym, rosnąć, uczyć się, bawić i mierzyć się z codziennymi wyzwaniami - nie tylko jako dziecko, ale i przez całe Twoje życie.

Dobre składniki obecne w produktach mlecznych