Arla Foods

Kariera

Firma Arla Foods jest bardzo atrakcyjnym pracodawcą. Pracownikom zapewnia skandynawską kulturę pracy, możliwości rozwoju oraz międzynarodowe środowisko pracy.

Duże ambicje

Celem koncernu Arla Foods jest stać się światowym liderem we wszystkich kategoriach dotyczących produktów mlecznych - poczynając od rozwoju produktu, poprzez produkcję oraz sprzedaż. Ponadto firma otworzyła profesjonal-ne Centrum Finansowo - Księgowe, które świadczy usługi na rzecz Arli. Nasze ambicje oraz cele są realizowane dzięki zmotywowanym i zaangażowanym Pracownikom. 

Możliwości kariery

W Arli stworzyliśmy otoczenie, które daje różnorodne możliwości rozwoju kariery w kraju oraz za granicą. Praca w międzynarodowym środowisku roz-wija rozumienie innych kultur oraz stymuluje pracę. Każdy z Pracowników ma szansę wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej, która może być pierwszym kro-kiem do zwrotu w karierze zawodowej. Dzięki temu, że Arla jest światową korporacją oferuje również różne możliwości drogi zawodowej. 

Odpowiedzialni i zaangażowani pracownicy

W trakcie rekrutacji kładziemy nacisk na kompetencje zawodowe jak i osobistych. Przyszli pracownicy powinni identyfikować się z naszą firmą i być zaangażowani w jej rozwój.

Working at Arla

KARIERA

Wakaty